Вітаю Вас, Адміністратор! Реєстрація RSS

Село Демня

П`ятниця, 22.06.2018

СКК «Демня» — аматорський футбольний клуб, який представляє у Чемпіонаті Львівщини село ДемняМиколаївського району. В Чемпіонаті Львівської області команда виступає із 2011 року.

Досягнання:

Фіналіст кубка Львівської області — 2013 рік

Бронзовий призер серед команд першої ліги Львівщини — 2012 рік

Фіналіст турніру пам'яті Ернеста Юста — 2014.

Учасник кубка України серед аматорів — 2013 року(1/8 фіналу)


До 2010 року в Чемпіонаті Миколаївського району село представляв Культурно-спортивний клуб «Скала», який був аутсайдером навіть районної першості.

Та все змінилось 2010 року. І все здебільшого завдяки тому, що покращилося фінансування спортивно-культурного клубу: у Демні запрацювала кролеферма, яка стала головним спонсором, а її керівник Володимир Мудрий — президентом клубу. Культурно-спортивний клуб «Скала», який діяв до 2010 року, був офіційно переоформлений у Спортивно-культурний клуб «Демня». Відтак, демнянський футбол почав прогресувати. Цього ж року СКК «Демня» взяла участь в обласній лізі чемпіонів та здобула срібні на

городи районної першості. В 2011 році команда вирішила спробувати свої сили в чемпіонаті області. Заодно робили капітальну реконструкцію стадіону. Завдяки старанням деснянських ентузіастів та при великій допомозі Володимира Мудрого Демня тепер може похвалитися чи не найкращим стадіоном у районі. Під час капітального ремонту тут встановили пластикові сидіння на 300 осіб, відремонтували роздягальні, зробили душові, підвели до них гарячу воду, переорали газон і зробили його за новою технологією, регулярно поливають.

В дебютному чемпіонаті команда обома складами посіла друге місце у групі і здобула право позмагатися за третє місце в Першій лізі(Д3), та поступилася більш досвідченим суперникам як дорослим складом, так і юнацьким. Але вже в 2012 році команда посіла перше місце в групі «В» Першої ліги(Д2) та у фінальній пульці виборола бронзові медалі серед шести фіналістів. Тим самим отримавши право 2013 року стартувати у Прем'єр-лізі Львівської області.

 

 

—- Президент клубу — Мудрий Володимир;

—- Почесний Президент — Мудрий Михайло;

—- Тренер основної команди — Павло Котовенко;

—- Тренер юнаків — Норик Володимир;

—- Капітан дорослої дружини — Панченко Назар;

—- Лікар і адміністратор клубу — Добушовський Мар'ян;

—- «Табло» — Росінський Мирон;

—- Інформаційний адміністратор — Хрептик Микола;

—- Начальник команди — Панченко Андрій;

—- Керівник транспортного відділу — Кіндій Андрій;